Zoekresultaten "100 700 001"
M12 x 1, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 301 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met behuizing, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, met temperatuurschakelaar
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met temperatuurschakelaar |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 421 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 211 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 83,0 |
| Hoogte [mm] | 143,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 215 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,30 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,4 |
| Nettogewicht [g] | 199 |
| Diameter 4 [mm] | 198,0 |
| Hoogte [mm] | 66,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 232,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 182 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 244 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 60,7 |
| Diameter 2 [mm] | 69,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 63,8 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Onder, Vooras links en rechts, Rubbermetaallager
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,347 |
| Lengte [mm] | 569 |
| Slag [mm] | 240 |
| Uitwerpkracht [N] | 670 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,281 |
| Lengte [mm] | 431 |
| Slag [mm] | 160 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor
| Lengte [mm] | 1064 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Totale lengte [mm] | 1100 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5
| Totale lengte [mm] | 208 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 190 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Buiten, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links |
| Artikelnummer paar | JTC2688 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, MM12X1R, NUT, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM12X1R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 303 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, MM14x1,5R, NUT
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM14x1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 190 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint+POM Plate, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+POM Plate |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 6171 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Voor, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 53,3 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Voor, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 64,5 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Voor, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 53,4 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 33,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5mm, M10x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M10x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Scharnierwikkel, Silicoon, CuSn (koper-tin)
| Type stekker | Scharnierwikkel |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 215 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 148 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte 570mm | |
| Huis diam.18.5mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 620N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inductie sensor, Zonder kabel, Rond
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 95,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
