Zoekresultaten "100 315 001"
Zonder speciale voertuigadapter, Met kabel
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder speciale voertuigadapter, Met kabel |
PU (Polyurethaan), Met vetkap, geel
| Gewicht [kg] | 0,028 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Kleur | Geel |
Schroefklem
| Lengte [mm] | 40 |
| Batterijklemuitvoering | Schroefklem |
Met pakkingen, Pneumatisch, Membraamklep
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Ventieltype | Membraamklep |
Hydraulisch
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Hoogte [mm] | 34,7 |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Lengte [mm] | 99 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Zwart, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 230 |
| Buisdiameter [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Let op de serviceinformatie |
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 8,34 |
Zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
Pneumatisch, Met pakking, Membraamklep
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Membraamklep |
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 35 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, 2269007G00
| Brutogewicht [g] | 100 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269007G00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 249 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 101 |
| Gewicht [g] | 71 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 8933002455 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 109 |
| Gewicht [g] | 76 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 36531P2YG01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
