Zoekresultaten "1 419 814"
Vooras, Aan beide zijden, Voor, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,44 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 59 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M14x1.5
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, M14
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, SD7H15, SD7V16
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | SD7H15, SD7V16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Voor, Onder
| Lengte [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Materiaal | Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 60, 26 |
| Buitendraad 2 [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Vooras links, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, Met moer |
| Artikelnummer paar | 304 084 |
Vooras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
M14x1,5, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
| Artikelnummer paar | V25-0219 |
Onderste deel, 2NE 354 062-021, voor linksrijdend verkeer, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sectie | Onderste deel |
| Artikelnummer paar | 2NE 354 062-021 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lamptype | P21W |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Inbouwplaats | Links |
2ZR 354 069-021, Onderste deel, voor linksrijdend verkeer, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 2ZR 354 069-021 |
| Sectie | Onderste deel |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lamptype | P21W |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Links |
Vooras links, Vooras rechts, met montage-/bevestigingsmateriaal, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Buiten, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 49398225 |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 49398536 |
1:6, Driehoeksdraagarm, M14x1,5, JTC533
| Conushelling | 1 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | JTC533 |
1:6, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal
| Conushelling | 1 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 21,5 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | JTC2215 |
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-10266
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-10266 |
Enkelvoudigedraagarm, Vooras rechts, KSC4035
| Hoogte [mm] | 420 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Artikelnummer paar | KSC4035 |
| Gewicht [kg] | 6,49 |
1J0820803A, REMANUFACTURED, 7V16, VQL/VQS
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1J0820803A |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VQL/VQS |
| Voor artikelnummer | 1.1224R |
Driehoeksdraagarm, Rechts voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Onder, Achter, rechts, Vooras
| Gewicht [kg] | 1,865 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, rechts, Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 00222820 |
Voor, Aan beide zijden, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,44 |
| Lengte 1 [mm] | 59 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Sanden, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie, Met afdichtring, Met magneetkoppeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 125 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
SANDEN SD7V16, Met pakkingen, D-vorm
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD7V16 |
| Stekkeruitvoering-ID | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
SANDEN SD7V16, Met pakkingen, rechthoekig, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD7V16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
+Line Original, H/PAD, PAG 46, SD7V16
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aansluittechniek | H/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Voor, Metaal, Rubber, OE Performance
| Gewicht [g] | 2,047 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Metaal, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
