Zoekresultaten "1 097 897"
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | V25-2257 |
Kunststof, Met pakking, Zonder afsluitdeksel
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afsluitdeksel |
Elektrisch, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Diameter [mm] | 48 |
PAG 100, R 134a, DKV-14D, Diesel Kiki
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | DKV-14D |
| Fabrikant | Diesel Kiki |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 132 |
| Lengte [mm] | 1257 |
| Breedte [mm] | 27 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 132 |
| Lengte [mm] | 1257 |
| Breedte [mm] | 27 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Electrisch, Omschakelklep
| Lineair | |
| Aantal contacten | 2 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
-, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
R236
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 132 |
| Breedte [mm] | 27,0 |
| Voor artikelnummer | R236 |
Remzadel (1 zuigers), AKEBONO, Gietijzer, BHS1241E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS1241E |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
Remzadel (1 zuigers), AKEBONO, Gietijzer, BHS1240E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS1240E |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
Vuistzadel, AKEBONO, Gietijzer, BHS629E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS629E |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
Vuistzadel, AKEBONO, Gietijzer, BHS628E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS628E |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
Vooras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), AKEBONO
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Artikelnummer paar | 341667 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Vooras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), AKEBONO
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Artikelnummer paar | 341666 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Vooras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), AKEBONO
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Artikelnummer paar | 341967 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Vooras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), AKEBONO
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Artikelnummer paar | 341966 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
