Zoekresultaten "01097"
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 GH-7 DTUR |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, zwart
| Lengte [mm] | 450 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter 2 [mm] | 4,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M12x1, ATE
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 43,2 |
| Lengte 2 [mm] | 125,8 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, ATE
| Diameter [mm] | 27,0 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 19,5 |
| Lengte 2 [mm] | 90,0 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1, Zonder remvloeistofreservoir
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 16,5 |
| Lengte 2 [mm] | 129,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1, Zonder remvloeistofreservoir
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 29,5 |
| Lengte 2 [mm] | 152,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, Lucas / TRW
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 47,0 |
| Lengte 2 [mm] | 113,0 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, Lucas / TRW
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 25,3 |
| Lengte 2 [mm] | 157,0 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1, Lucas / TRW
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 18 |
| Lengte 2 [mm] | 90 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, Lucas / TRW
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 18 |
| Lengte 2 [mm] | 90 |
| MAPP code beschikbaar |
KG250001.0.2, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 1,03 |
| Voor fabrikantnummer | KG250001.0.2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 75 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 9,95 |
| Buitendiameter [mm] | 16,07 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Cilinderboring [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 196,500 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 104,000 |
Voor voertuigen zonder checkcontrole, voor voertuigen met checkcontrole systeem, E-set met originele steekverbinderaansluitingen, PDC niet uitschakelbaar
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder checkcontrole, voor voertuigen met checkcontrole systeem |
| Aanhanginrichting | E-set met originele steekverbinderaansluitingen, PDC niet uitschakelbaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Vrijschakelen niet noodzakelijk |
| Montagetijd (uren) | 0,3 |
| Contactdoos voor trekhaak (pol configuratie) | 7-polig |
| Dikte [mm] | 0,4 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Breedte [mm] | 29 |
Uitlaatgasturbo, Onder, Uitlaatbocht
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Inbouwplaats | Onder, Uitlaatbocht |
Uitlaatbocht
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Met voering
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 31,5 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
Met voering
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 31,5 |
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
Aluminium, M10x1, Remvloeistof
| Gewicht [kg] | 0,657 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Totale lengte [mm] | 250 |
| Slag [mm] | 51 |
