Zoekresultaten "01095"
Achteras, ECE R90 Approved
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 25 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 167 |
| Dikte 1 [mm] | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1, ATE
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 34,9 |
| Lengte 2 [mm] | 120,4 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, ATE
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 12,4 |
| Lengte 2 [mm] | 93 |
| MAPP code beschikbaar |
ATE, Zonder remvloeistofreservoir, 1x M10x1, 1x M12x1
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Lengte 2 [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | 1x M12x1 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 27,0 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 19,0 |
| Lengte 2 [mm] | 133,0 |
| MAPP code beschikbaar |
Zwart, Rubber, Aramide, Reinforced Part
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Hoek [°] | 26 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Buiten lengte [mm] | 1113 |
| Breedte [mm] | 33 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Versie | Reinforced Part |
| Kwaliteit | OE Improved |
| Aanvullende informatie | G-Force Redline™ |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 270 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Lage toon, Pneumatisch
| Gatdiameter [mm] | 8,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Signaaltoon | Lage toon |
| Breedte [mm] | 85,6 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
Hoge toon, Pneumatisch
| Gatdiameter [mm] | 8,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
M8, M14x1,5
| Gewicht [kg] | 2,8 |
| Boringafstand 2 [mm] | 70 |
| Boringafstand 1 [mm] | 58 |
| Boringafstand [mm] | 41 |
| Binnendraad [mm] | M8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Lengte [mm] | 130 |
M8, M14x1,5
| Gewicht [kg] | 2,76 |
| Boringafstand 2 [mm] | 70 |
| Boringafstand 1 [mm] | 58 |
| Boringafstand [mm] | 41 |
| Binnendraad [mm] | M8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Lengte [mm] | 130 |
Waterpomp, Kunststof
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Materiaal | Kunststof |
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 61 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 9,00 |
| Buitendiameter [mm] | 15,16 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Profielring, Grijs gietijzer
| Monteerwijze | Profielring |
| Lengte [mm] | 55 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 9,02 |
| Buitendiameter [mm] | 15,04 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Profielring, Grijs gietijzer
| Monteerwijze | Profielring |
| Lengte [mm] | 55 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 9,05 |
| Buitendiameter [mm] | 15,04 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Profielring, Grijs gietijzer
| Monteerwijze | Profielring |
| Lengte [mm] | 45 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 9,04 |
| Buitendiameter [mm] | 15,05 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Profielring, Grijs gietijzer
| Monteerwijze | Profielring |
| Lengte [mm] | 45 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 9,06 |
| Buitendiameter [mm] | 15,05 |
| Aanvullende informatie | Standard |
W16TT, 101-000-038AA, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-038AA |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Cilinderboring [mm] | 100,04 |
| Lengte [mm] | 212,220 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 105,080 |
