Zoekresultaten "01091"
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN11YC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN11YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001121001 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1095 |
| Breedte [mm] | 17 |
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 61 |
| Gewicht [kg] | 1,810 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
ATE, M10x1, M12x1
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 31,5 |
| Lengte 2 [mm] | 162,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x10, ATE
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Schroefdraadmaat | M12x10 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 33,1 |
| Lengte 2 [mm] | 114,5 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, ATE
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 30,5 |
| Lengte 2 [mm] | 125,7 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, ATE
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 37,0 |
| Lengte 2 [mm] | 116,3 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, Lucas / TRW
| Diameter [mm] | 27,0 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Diameter 2 [mm] | 22,2 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 68,5 |
| Lengte 2 [mm] | 90,5 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1, Zonder remvloeistofreservoir
| Diameter [mm] | 19,0 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 38,5 |
| Lengte 2 [mm] | 140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1, Lucas / TRW, Zonder remvloeistofreservoir
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 6 |
| Lengte 2 [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1, Lucas / TRW, Zonder remvloeistofreservoir
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 6 |
| Lengte 2 [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| MAPP code beschikbaar |
| Gewicht [kg] | 3,5 |
| Breedte [mm] | 154 |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
| Hoogte [mm] | 148 |
Zwart, Rubber, Aramide, OE Exact
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Hoek [°] | 28 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Buiten lengte [mm] | 1191 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Kwaliteit | OE Exact |
| Aanvullende informatie | G-Force WorkHorse™ |
Zwart, Rubber, Aramide, Reinforced Part
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Hoek [°] | 26 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Buiten lengte [mm] | 1139 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Versie | Reinforced Part |
| Kwaliteit | OE Improved |
| Aanvullende informatie | G-Force Redline™ |
