×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "01063"
Zoek: 01063×
Knipperlicht Magneti Marelli 710311319001
O.E. (Original), Links voor
710311319001
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 710311319002 |
€ 154,28
€ 154,28
Tijdelijk uitverkocht
Pakking/ Afdichting Ajusa 01063100
Gasklepbehuizing
01063100
| Inbouwplaats | Gasklepbehuizing |
| Dikte [mm] | 4 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Breedte [mm] | 72 |
€ 33,81
€ 15,21
Tijdelijk uitverkocht
O-ring koelvloeistofflens Ajusa 01063400
Cilinderkop
01063400
| Dikte [mm] | 3 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Breedte [mm] | 36 |
| Lengte [mm] | 42 |
€ 10,32
€ 4,65
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, schakelcilinder Dt Spare Parts 4.90125
2 jaar garantie
4.90125
| Nettogewicht [g] | 56 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 40,73
€ 17,11
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingspook reparatieset S-TR STR-120764
STR-120764
| Diepte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 210 |
€ 72,22
€ 28,89
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,99
€ 6,99
Tijdelijk uitverkocht
Spatbord Blic 6504-04-0106311P
Links voor, Staal
6504-04-0106311P
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
€ 570,54
€ 199,69
Tijdelijk uitverkocht
Spatbord Blic 6504-04-0106312P
Rechts voor, Staal
6504-04-0106312P
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
€ 570,54
€ 199,69
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.232,23
€ 431,28
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.232,23
€ 431,28
Tijdelijk uitverkocht
€ 104,33
€ 36,52
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder ABE C9X033ABE
Aluminium
C9X033ABE
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 1 |
| Diameter 1 [mm] | 25,4 |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
€ 118,02
€ 50,75
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper Sachs 110 493
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
110 493
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SXV36X75A2 |
€ 116,78
€ 79,41
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper Sachs 170 429
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
170 429
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXV36X70A |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
€ 145,95
€ 122,60
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper Sachs 311 380
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
311 380
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXV36/16X79A2 |
€ 131,94
€ 110,82
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH818C
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH818C
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN2C |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 9,28
€ 8,63
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH9804
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH9804
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 25,53
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder FTE 9220233
Grijs gietijzer, M10x1, TEVES, Remvloeistof
9220233
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | TEVES |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Slag [mm] | 34 |
€ 186,78
€ 121,40
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Herth+Buss Jakoparts J3510307
Achteras
J3510307
| Diameter [mm] | 167,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 31,5 |
€ 90,52
€ 28,97
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Ferodo FSB4099
FSB4099
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,2 |
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 170 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
€ 80,66
€ 44,36
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Mintex MFR676
Zonder handremhefboom
MFR676
| Gewicht [kg] | 1,12 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 167 |
€ 62,13
€ 62,13
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Metelli 53-0505
ECE-R90
53-0505
| Breedte [mm] | 32 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 170,0 |
€ 73,48
€ 73,48
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Febi Bilstein 13508
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
13508
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
€ 6,90
€ 3,17
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofleiding Metzger 2150025
1751000Q0A
2150025
| Voor OE nummer | 4416876, 93857417, 1751000Q0A, 8200505325 |
| Inbouwplaats | Tussen toevoerpomp en brandstoffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met pomp |
| Onderdeelnummer | YL19 (Renault) |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
€ 74,57
€ 74,57
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper KYB 341110
Vooras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
341110
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
€ 125,49
€ 107,92
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper KYB 441069
Vooras, Oliedruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
441069
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
€ 106,15
€ 90,23
Tijdelijk uitverkocht
