Zoekresultaten "01034"
FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 140 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Metaal-elastomeer pakking
| Inbouwplaats | Binnen |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 145 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 175 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 29,9 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor wiellager/wielnaaf, ABS-Ring magnetisch, Achteras rechts, Achteras links
| Binnendiameter 2 [mm] | 71,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor wiellager/wielnaaf |
| Voor fabrikant | ABS-Ring magnetisch |
| Breedte [mm] | 10,8 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Bovenaan, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 20 73 0023 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 32 |
| Controleteken | R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 172 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, Vloeistofwrijvingskoppeling, VISCO, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 8921 |
| Verpakkingslengte [cm] | 38,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 26,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Diameter [mm] | 260 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Verwarming / Koeling | Vloeistofwrijvingskoppeling |
| Voor fabrikant | VISCO |
| Fabrikant | MAHLE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, M14X1,5 RHT, Staal, Hydrolager
| Standaard | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Materiaal | Staal |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 210057 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Hoogte [mm] | 7,5 |
| Voor OE nummer | 1345279 |
| Binnendiameter [mm] | 44,5 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 57,5 |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Buitendraad 2 [mm] | 99 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, FPM (Fluor-Kautschuk), FCR (fluorcarbonrubber)
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk), FCR (fluorcarbonrubber) |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 014 997 0546, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 107 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 175 |
| Voor OE nummer | 014 997 0546 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, K (5W), Halogeen
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | K (5W) |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp, Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Magenti Marelli |
| Frame kleur | Chroom |
| Niet voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Depo / TYC |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Achteras rechts, Achteras links
| Buitendraad 2 [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Dikte [mm] | 11 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 172 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 32 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 26,06 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 73,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W, PY24W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T. A, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 26,06 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 73,94 |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PY24W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Achteras links en rechts
| Dikte [mm] | 11 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 72, 77 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
