Zoekresultaten "01004"
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
240 X 195 X 62 mm, Aluminium, Handgeschakeld, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 240 X 195 X 62 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 240 |
| Netbreedte [mm] | 204 |
| Netdiepte [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 241 |
| Netbreedte [mm] | 167 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 602 |
| Netbreedte [mm] | 416 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 144 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 03C 145 140 E S1
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 03C 145 140 E S1 |
| Voor turbolader (art.nr.) | 187831 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Retourleiding
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Voor turbolader (art.nr.) | 193666 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Aanvoerleiding, 03C 145 140 K S1
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 03C 145 140 K S1 |
| Voor turbolader (art.nr.) | 187831 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
8V512200AA, R90 Homologated, TRW
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,2 |
| Gewicht [kg] | 1,45 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Voor OE nummer | 8V512200AA |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Pneumatisch, Watergekoeld
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Type koeling | Watergekoeld, oliegekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht |
| Aanvullende informatie | ** FACTORY NEW ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
M10x1
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte 1 [mm] | 10,5 |
| Lengte 2 [mm] | 185 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1, Met remvloeistofreservoir
| Diameter [mm] | 19,0 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte 1 [mm] | 18,8 |
| Lengte 2 [mm] | 162,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remvloeistofreservoir |
| MAPP code beschikbaar |
| Gewicht (kg) | 1,780 |
| Kenletter | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Lengte [mm] | 111 |
FPM (Fluor-Kautschuk), B1BASLLD
| Gewicht [kg] | 0,087 |
| Binnendiameter [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 140 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | B1BASLLD |
| Hoogte 1 [mm] | 13 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 100 |
TURBOKOELER (Interkoeler) 1.8 TBi 603x443x30
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 60 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 60 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 603 |
| Netbreedte [mm] | 443 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Zwart, Rubber, Aramide, OE Exact
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Hoek [°] | 28 |
| Dikte [mm] | 13,6 |
| Buiten lengte [mm] | 1099 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Kwaliteit | OE Exact |
| Aanvullende informatie | G-Force WorkHorse™ |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Aramide, OE Exact
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Hoek [°] | 28 |
| Dikte [mm] | 13,6 |
| Buiten lengte [mm] | 1194 |
| Breedte [mm] | 33 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Kwaliteit | OE Exact |
| Aanvullende informatie | G-Force™ |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Koolstofvezel, Reinforced Part
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Hoek [°] | 24 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Buiten lengte [mm] | 1162 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Koolstofvezel |
| Versie | Reinforced Part |
| Kwaliteit | OE Improved |
| Aanvullende informatie | G-Force™ C12™ |
