Zoekresultaten "010"
IX24B, Thread M4, M12x1.25
| Alternatief artikel | IX24B |
| Brutogewicht [g] | 42,5 |
| Gewicht [g] | 39,5 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 9806958911 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 146 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Incl. spanrol, Incl. geleide rol, Met schroeven
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Aantal tanden | 118 |
| Breedte [mm] | 16 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol, Incl. geleide rol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met pakking
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | LUCAS, GIRLING |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel Niet Pickup / Chassis-Cabine Niet Led
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2973931 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 575 |
| Lengte 2 [mm] | 380 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1053 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 156 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 112 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 158 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
M12 x 1,5, Conische zadel F, Staal
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Draaimoment [Nm] | 110 |
| Kwaliteitsgraad | 8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Stoffilter, CUK 26 010, FP 26 010
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 26 010 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 26 010 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Haakbevestiging, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 425 |
| Lengte 2 [mm] | 425 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
KAP VOOR BUITENSPIEGEL RECHTS Zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | Hagus |
| Artikelnummer paar | 3082841 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Vooras, Achteras
| Sleutelwijdte | 8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart, Rechtse draaibeweging, ASW
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Kleur | Zwart |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
A-vormig, FPM (Fluor-Kautschuk), Metaal-elastomeer pakking
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
Aansluituitvoering SAE
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
