Zoekresultaten "00140"
Achteras, Met hefboom, Zonder veer
| Diameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom, Zonder veer |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met toebehoren, Met hefboom, Zonder wielremcilinder
| Diameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met hefboom, Zonder wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 10 6516, Kunststof, rechts, met snelkoppelingen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Artikelnummer paar | 20 10 6516 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder wielremcilinder, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wielremcilinder |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 76,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,30 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 51,20 |
| Nettogewicht [g] | 2900 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,0 |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 360 |
| Netbreedte [mm] | 590 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, rechts
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
588-340-16, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 588-340-16 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 588 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, E1 90R-011043/034, 03.0137-9008.2
| Breedte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Controleteken | E1 90R-011043/034 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 03.0137-9008.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | RL95YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VTG lader, SREA-stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, incl. Magnetische koppeling
| Gewicht [kg] | 7,00 |
| Laadtype | VTG lader, SREA-stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Incl. Magnetische koppeling |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 336311 |
| Compleet gereviseerd | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 192,14 |
Geregelde tweetraps oplading, Uitlaatgasturbo, incl. Magnetische koppeling, 2 jaar garantie
| Gewicht [kg] | 20,00 |
| Laadtype | Geregelde tweetraps oplading, Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Incl. Magnetische koppeling |
| Ruilartikel | |
| Compleet gereviseerd | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 192,54 |
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
| Gewicht [kg] | 8,144 |
| Buisdiameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 1640 |
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 610 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Aanvullende informatie | Vulco-Flex™ Green Stripe™ |
IWF16, 09482-00036, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IWF16 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00036 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Lengte [mm] | 111 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Hoogte [mm] | 95 |
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 75,2 |
| Cilinderboring [mm] | 89,92 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 N, 3. DSF 2 N, 2. NM 2.0 P, 2. NM 2 P, 1. R 2.0 CrK, 1. R 2 CrK |
| Productienummer | 89 L 129 |
| Compressiehoogte [mm] | 48,20 |
| Komdiameter [mm] | 51,5 |
| Boutlengte [mm] | 74 |
| Komdiepte 1 [mm] | 18,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 710 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 75,2 |
| Cilinderboring [mm] | 90,17 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 N, 3. DSF 2 N, 2. NM 2.0 P, 2. NM 2 P, 1. R 2.0 CrK, 1. R 2 CrK |
| Productienummer | 89 L 129 |
| Compressiehoogte [mm] | 48,20 |
| Komdiameter [mm] | 51,5 |
| Boutlengte [mm] | 74 |
| Komdiepte 1 [mm] | 18,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 75,2 |
| Cilinderboring [mm] | 90,42 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 N, 3. DSF 2 N, 2. NM 2.0 P, 2. NM 2 P, 1. R 2.0 CrK, 1. R 2 CrK |
| Productienummer | 89 L 129 |
| Compressiehoogte [mm] | 48,20 |
| Komdiameter [mm] | 51,5 |
| Boutlengte [mm] | 74 |
| Komdiepte 1 [mm] | 18,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 738 |
| Lengte [mm] | 68,3 |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2. M2.00 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 160 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 11,5 |
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 748 |
| Lengte [mm] | 68,3 |
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Productienummer | 79 L 160 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 11,5 |
061PI00140000, 061LW00120001
| Verpakkingshoogte [cm] | 31,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,0 |
| Nettogewicht [g] | 11528 |
| Componentennummer | 061PI00140000, 061LW00120001 |
| Cilinderboring [mm] | 130,0 |
