Zoekresultaten "9 444"
Vooras links, Vooras rechts, voor voertuigen met elektrohydraulisch stuurmechanisme, M16x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Lengte [mm] | 290 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrohydraulisch stuurmechanisme |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Aluminium
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 81,5 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH
| Diameter steun [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, 119 13 05 060 00
| Diameter steun [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,1 |
| Voor OE nummer | 119 13 05 060 00 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH
| Diameter steun [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-8 DTURX0 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-6 KQU |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 LDUR4 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-8 KQU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 LDUOX4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, voor voertuigen met elektrohydraulisch stuurmechanisme
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Bundeltype | Box |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrohydraulisch stuurmechanisme |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 21157 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 21156 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, 2 x M10, MM14x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 16,7 |
| Enkel in combinatie met | 2 x M10 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Koppelstang, MM10X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 291 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,5R |
| Artikelnummer paar | 21665 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Koppelstang, MM10X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 291 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,5R |
| Artikelnummer paar | 21664 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geclipst, zwart, voor voertuigen met elektrische ramen, voor, Schommelactivering
| Monteerwijze | Geclipst |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische ramen, voor |
| Aantal contacten | 8 |
| Besturingstype | Schommelactivering |
| Kleurcode | IGI |
| Behuizingsmateriaal | PBT (Polybutylenterephthalat), GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Inbouwplaats | Voertuigportier, Aan de bestuurderszijde, Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, M10x1,5, 818 0720 10
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 292 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,5 |
| Artikelnummer paar | 818 0720 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koppelstang, M10x1,5, 818 0719 10
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 292 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,5 |
| Artikelnummer paar | 818 0719 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, SCA-10549
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-10549 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
