Zoekresultaten "9 438"
82 00 030 635, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 105 |
| Voor OE nummer | 82 00 030 635 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12 41 1 735 400
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Voor OE nummer | 12 41 1 735 400 |
| Aantal tanden | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Oog onderaan, Oog bovenaan, Mechanisch
| Buisdiameter [mm] | 48, 38 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Max lengte [mm] | 255 |
| Min. lengte [mm] | 203 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 13 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 65 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 9, 5 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met rubbertuit, Links, CuSn (koper-tin)
| Alternatieve reparatieset | 2320086 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 2,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Inbouwplaats | Links, Achterklep (5e deur) |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 13 |
| Kabellengte [mm] | 1250 |
| Type stekker | Scharnierwikkel |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), 036109675A
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675A |
| Aantal kleppen | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 46556651 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 11,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4 x 6,3 mm, Met verbindingsplaat, Platte stekker, Sluiter
| Diepte [mm] | 27,8 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,7 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Type stekker | Platte stekker |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 8,5 |
| Hoogte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 04067872 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
