Zoekresultaten "9 189"
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
62 02 049
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 62 02 049 |
| Aantal tanden | 9 |
| Nieuw onderdeel |
Thermisch, VISCO, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 4629 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Diameter [mm] | 203 |
| Werkwijze | Thermisch |
| Voor fabrikant | VISCO |
| Fabrikant | MAHLE |
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
23x29-10N, starre koppelingsplaat met organische voeringen
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29-10N |
| Type | 215 |
| Koppelingsuitvoering | Starre koppelingsplaat met organische voeringen |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 55 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6303 |
AVX13X975, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 93 |
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X975 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, UNF 3/4"-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4"-16 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 53 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, F3, T2
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Bijgevoegde adapter | F3 |
| Passende adapter | T2 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Voor, Beugel wisserblad, U + U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [inch] | 18 |
| Lengte 2 [inch] | 18 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
Verwarmd, Regelsonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
Verwarmd, Diagnosesonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
3/4-16 UNF-2B, Fijnfilter, 3/4-16 UNF 2B
| Binnendraad [mm] | 3/4-16 UNF-2B |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF 2B |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Beugel, Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
Beugel, Round, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
Beugel, Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 130 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
Thermoplastic, voor edelstaalkabelverbinder
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 200 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor edelstaalkabelverbinder |
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1520 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
Regelsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1750 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, Na katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aantal contacten | 4 |
