Zoekresultaten "9 181"
Met toebehoren, 829 0638 10
| Binnendiameter [mm] | 12,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | 829 0638 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren, 829 0637 10
| Binnendiameter [mm] | 12,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | 829 0637 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, 1x M12x1.0
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M12x1.0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Stekkeraansluiting
| Materiaal | Kunststof |
| Diameter [mm] | 19 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 530392 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 118 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Regelsonde, Universal 77015
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 920 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Universal 77015
| Lengte [mm] | 350 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77015, zwart
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 470 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Universal 77015
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Universal 77005
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77005 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 0K20C66490A, M10X1,25
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 0K20C66490A |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, M10x1.25
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder lamphouder, P21W, ECE-getest, rechts
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1.5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 560 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
