Zoekresultaten "9 146"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met dubbelriemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 300 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | WV / WZ |
| Gewicht [kg] | 1,372 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 101 |
| Breedte [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 46463801 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 66206934308 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 66206989068 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Beige |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M18 x 1,5, Verwarmd, 82004-61432
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 82004-61432 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 372 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 856 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gegoten aluminium
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Artikelnummer paar | 178106 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gegoten aluminium
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Artikelnummer paar | 178744 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Gegoten aluminium
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Artikelnummer paar | 181160 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NPTF1/8, S13, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | NPTF1/8 |
| Sleutelwijdte | S13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | PXC16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 190 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 2 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
