Zoekresultaten "9 094"
Voor, Vooras onderaan
| Inbouwplaats | Voor, Vooras onderaan |
| Dikte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Aluminium
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 5011530 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA1500
| Breedte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA1500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 18 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 410 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Klepzitting gepantserd, Verchroomde klepsteel
| Lengte [mm] | 105 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Klepzitting gepantserd, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 25 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Bi-metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 222 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 151 |
| Binnendiameter1 [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Veerpootresorptie, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"x27 NPTF, rood
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 353 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 165 |
| Buitendraad 2 [mm] | 165 |
| Binnendiameter1 [mm] | 86 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 33,80 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,97 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, 14 x 1,5, TI-998R
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 42 |
| Totale lengte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Binnendraad [mm] | 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | TI-998R |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vetsmering, Kruiskoppeling, Standard
| Nieuw onderdeel | |
| Smering | Met vetsmering |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Kwaliteit | Standard |
| Diameter 1 [mm] | 29 |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering SAE |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,123 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 94 |
| Breedte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Binnen breedte [mm] | 254 |
| Hoogte [mm] | 421 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 202 |
| Binnendiameter1 [mm] | 135 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1/8 NPT
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Variable steering
| Nettogewicht [kg] | 5,76 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Variable steering |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1165 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
I, Verchroomde klepsteel, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | I |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Lengte [mm] | 107,1 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 35,6 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verchroomd, Klepzitting gepantserd, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Chroom Siliciumstaal
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,2 |
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Lengte [mm] | 94,9 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepzitting gepantserd |
| Klepschijfdiameter [mm] | 25,0 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6,0 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45,0 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Chroom Siliciumstaal |
| Aantal groeven | 3 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Klepzitting gepantserd, Verchroomde klepsteel
| Lengte [mm] | 95 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Klepzitting gepantserd, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 24,7 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Bi-metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 105 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 25,00 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 0,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,4 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RA6HC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 298 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
