Zoekresultaten "9 091"
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03F906262A
| Brutogewicht [g] | 120 |
| Gewicht [g] | 90 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03F906262A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 89 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 222 |
| Gewicht [g] | 189 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 022906262BG |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 146 |
| Gewicht [g] | 113 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46751082 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226908U300 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 158 |
| Gewicht [g] | 125 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 022906262F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 164 |
| Gewicht [g] | 131 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 079906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 146 |
| Gewicht [g] | 113 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 35428218 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 127 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946502140 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 154 |
| Gewicht [g] | 121 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MN128424 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 99 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
-, M10 - P1.25, Met metrische schroefdraad
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Voor OE nummer | 7700417506 |
| Schroefdraadmaat | M10 - P1.25 |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Type stekker | Female |
09482-00479, Crimped SAE, M12x1.25, 16 mm
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 09482-00479 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Staal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Dikte [mm] | 2,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 142 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 289120381 |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 195100157000 |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 027109675 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met montagehandleiding, Ontkoppeld
| Gewicht [kg] | 2,06 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Ribbenaantal | 5 |
| Type | 6PK |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Ontkoppeld |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Natuur, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Natuur |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | GL-5, GL-4, GL-5-LS |
| Specificatie | MIL-L 2105D, ZF TE-ML 05D, ZF TE-ML 05C |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Natuur, ZF LIFEGUARDFLUID 6, BMW ATF 2
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Natuur |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 6, BMW ATF 2, ZF TE-ML 11, ATF VI, BMW ATF 6, ATF M-1375.4, BMW M-1375.4, Toyota & Lexus - WS, ATF plus 6, Ford Mercon LV, Ford Mercon SP, Jaguar Fluid 8432, Nissan Matic S, VW G 055 005, Hyundai SP-IV |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NPTF1/8, S13, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | NPTF1/8 |
| Sleutelwijdte | S13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M10×1.25-6H, Aluminium, S14, Male
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.25-6H |
| Materiaal | Aluminium |
| Sleutelwijdte | S14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Zonder besturingssysteem, Female, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 148 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 300 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Female, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 156 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 288 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Netlengte [mm] | 167 |
| Netbreedte [mm] | 125 |
| Netdiepte [mm] | 72 |
| Ribbenaantal | 12 |
Aluminium, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Ingangsdiameter 2 [mm] | 14,6 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 17,7 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Aluminium, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Ingangsdiameter 2 [mm] | 14,6 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 17,7 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
53RING, G53HP, G53HR, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HP, G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
