Zoekresultaten "9 057"
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 60,5 |
| Diameter [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 61 |
Met ingebouwde slijtagesensor, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 94,7 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 250 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 95 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 125 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Remzadel (1 zuigers), TRW, Gietijzer, BHV115E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHV115E |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
ATE, E9 90R-02A1062/3614, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ook voor geperforeerde remschijven
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R-02A1062/3614 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
| Breedte 1 [mm] | 151,5 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met magneetkoppeling, PAG 46 YF
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | PXC16 |
| Aantal groeven | 6 |
GENUINE VISTEON, CMP01
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 52, 35 |
| Voor fabrikant | GENUINE VISTEON |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CMP01 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 94,7 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21173 |
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas
| Breedte [mm] | 94,7 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| WVA-nummer | 21173 |
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas
| Breedte [mm] | 94,7 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| WVA-nummer | 21173 |
M10, HVCC VS14, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 5,44 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 101 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Voor fabrikant | HVCC VS14 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Aantal contacten | 3 |
| Bevestigingswijze | Vorkhouder |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
M10, HVCC VS14, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 5,44 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 101 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Voor fabrikant | HVCC VS14 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Aantal contacten | 3 |
| Bevestigingswijze | Vorkhouder |
Met pakkingen
| Brutogewicht [g] | 67 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 4131240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Brutogewicht [g] | 67 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 133727 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Links, Vooras onderaan, Achter
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan, Achter |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Primair filter
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
Primair filter
| Totale lengte [mm] | 292 |
| Lengte [mm] | 279 |
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 11617563477 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras rechts, Vooras links, Staal, M14x1.5 RHT
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 74 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
Vooras rechts, Vooras links, Staal, M14x1.5 LHT
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 74 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 LHT |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
| Gewicht [kg] | 0,34 |
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
Fijnfilter
| Lengte [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
Vooras
| Aantal onderdelen (-delig) | 8 |
| Gewicht [kg] | 11,555 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 LDUR4 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
