Zoekresultaten "8 794"
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Met schroeven, KS0153
| Breedte [mm] | 131,2 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 65 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | KS0153, KS0078, KS0007 |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, SUMITOMO
| Breedte [mm] | 167,2 |
| Dikte [mm] | 16,9 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | SUMITOMO |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE, KS0162
| Hoogte [mm] | 63,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 154,6 |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Dikte 2 [mm] | 20 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | KS0162 |
Eendelig, interne ventilatie
| Meerdelig | Eendelig |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 24,6 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 24,6 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
M11
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 187 |
| Aantal | 14 |
Met klepseals, Zonder cilinderkoppakking, Met asdichtring-krukas
Met klepseals, Zonder cilinderkoppakking, Met asdichtring-krukas
Zonder cilinderkoppakking, Met klepseals, Met asdichtring krukas, Met asdichtring-krukas
Vooras, interne ventilatie
| Aantal gaten 1 | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 63,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 155,2 |
| Breedte 2 [mm] | 154,7 |
| Dikte 1 [mm] | 18,6 |
| Dikte 2 [mm] | 19,6 |
Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras links, J4910827
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras links |
| Artikelnummer paar | J4910827 |
Driehoeksdraagarm, SCA-10407
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-10407 |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 LDUR4 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LDU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 10 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 6 |
| Aantal [l/h] | 120 |
Draairichting met de klok mee, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 173,50 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 19,00 |
| Lengte [mm] | 215,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
Pneumatisch, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 0,54 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Pneumatisch, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 0,54 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | M6 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Draairichting met de klok mee, DENSO
| Brutogewicht [g] | 5060 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,64 |
Schijfremmen
| Lengte 1 [mm] | 167,5 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Breedte 1 [mm] | 54,3 |
| Dikte 1 [mm] | 16,1 |
