Zoekresultaten "8 751"
| Gewicht [kg] | 12,5 |
| Druk (bar) | 250 |
| Slag [mm] | 455 |
| Lengte [mm] | 677 |
| Breedte 1 [mm] | 83 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 20 |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Diameter 1 [mm] | 40 |
| Diameter [mm] | 60 |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Koelribben gesoldeerd, Kunststof, Met frame, produced by MAHLE
| Verpakkingsbreedte [cm] | 78,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,00 |
| Nettogewicht [g] | 19606 |
| Verpakkingslengte [cm] | 118,5 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Netlengte [mm] | 710 |
| Netbreedte [mm] | 568 |
| Fabrikant | Produced by MAHLE |
Draairichting met de klok mee
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 83,00 |
| Buitendiameter [mm] | 29,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Steellengte [mm] | 83,00 |
Geel (amber), ADR/GGVS getest, Met knipperlamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | B2,4W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Vooras rechts, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 89 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
Cu-core GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Schroefaansluiting, Electrisch, Brandstofleiding
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 2 |
Zr, Onverwarmd
| Lees de montagehandleiding | |
| Versie | Zr |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
Elektrisch, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Diameter [mm] | 58 |
Ovaal, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Met afdichtring, Electrisch
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Met afdichtring |
| Aantal contacten | 5 |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Controleklep |
PL61
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
3,5 A, 1 x 6,3 mm, Geschroefd
| Belastbaarheid bij 12V | 3,5 A |
| Inbouwdiameter [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1990 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Let op de serviceinformatie |
Onverwarmd, Universal 77001
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 1 |
| Technisch informatienummer | Universal 77001 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Electrisch
| Hoogte [mm] | 159 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 56 |
| Druk (bar) | 3 |
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1990 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Let op de serviceinformatie |
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 67 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Gewicht [kg] | 4,9 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
6PK1180, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 101 |
| Lengte [mm] | 1180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,4 |
| Type | 6PK1180 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
038131521BE
| Gewicht [g] | 340 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 038131521BE |
Zr, Verwarmd
| Lees de montagehandleiding | |
| Niet geaard | |
| Versie | Zr |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 5,5 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
