Zoekresultaten "8 175"
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 197 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 105 |
| Lengte [mm] | 139 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Hoogte [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
M12x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 140 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, EFB batterij, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Pooluitvoering | EN |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 22,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +135 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -6,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 71,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 211 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 125 |
| Gewicht [g] | 92 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520430 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
M12 x 1,5, Geschroefd, 0,6 - 1, M27 x 1
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Controlebereik [bar] | 0,6 - 1 |
| Aansluitdraad | M27 x 1 |
| Aansluittechniek | 2 x 4 mm |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,45 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 116,6 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 60 |
| Hoogte 2 [mm] | 59 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25214 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20,0 |
| Hoogte [mm] | 266 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Brug onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
Electrisch, Zonder AGR koeler
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder AGR koeler |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onverwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 320 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 520 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 606 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 285 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 548 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1547-8755, E1 90R-01878/1721, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| FMSI-code | D1547-8755 |
| Controleteken | E1 90R-01878/1721 |
| Hoogte 1 [mm] | 59,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,5 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 116,7 |
| Breedte 2 [mm] | 116,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17,3 |
| Dikte 2 [mm] | 17,3 |
| WVA-nummer | 25214, 24606 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1469-8669, E1 90R-01878/1779, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| FMSI-code | D1469-8669 |
| Controleteken | E1 90R-01878/1779 |
| Hoogte 1 [mm] | 65,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 72,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 116,4 |
| Breedte 2 [mm] | 116,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17,9 |
| Dikte 2 [mm] | 17,9 |
| WVA-nummer | 24704, 24703 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1850-9077, E1 90R-02A0039/0570, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| FMSI-code | D1850-9077 |
| Controleteken | E1 90R-02A0039/0570 |
| Hoogte 1 [mm] | 72,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 65,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 116,4 |
| Breedte 2 [mm] | 116,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16,8 |
| Dikte 2 [mm] | 16,8 |
| WVA-nummer | 25636, 24704 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1547-8755, E9 90R-02A0841/3136, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| FMSI-code | D1547-8755 |
| Controleteken | E9 90R-02A0841/3136 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 59,5 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 116,8 |
| Breedte 2 [mm] | 116,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17,3 |
| Dikte 2 [mm] | 17,3 |
| WVA-nummer | 25214, 24606 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D1850-9077, E1 90R-02A0981/0684, Met toebehoren, TRW
| FMSI-code | D1850-9077 |
| Controleteken | E1 90R-02A0981/0684 |
| Hoogte 1 [mm] | 72,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 65,7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 116,4 |
| Breedte 2 [mm] | 116,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17,7 |
| Dikte 2 [mm] | 17,7 |
| WVA-nummer | 25636, 24704 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
