Zoekresultaten "8 080"
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5, Opschroeffilter, Metaal
| Aansluitdraad | M16x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
120°, M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 120° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 84 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25, Vooras, Geventileerd
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Minimale dikte [mm] | 24,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G68HR, G68HP, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HR, G68HP |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G68HS, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HS |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
53RING, G53HR, G53HP, 0816.H9 S1
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HR, G53HP |
| Voor OE nummer | 0816.H9 S1 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G53HR, 11 31 8 618 318 S2, Met kettingspanner, Met draagrails
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 318 S2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 102,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1112650 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk terugloopbeveiliging [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
Geventileerd, Geolied, ECE-R90
| Minimale dikte [mm] | 24,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26,1 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 143,5 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Gesloten ketting, Simplex
| Aantal schakels | 142 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Simplex
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkele ventilator, Met belastingsweerstand, Met ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 320 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met belastingsweerstand, Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 390 |
Koelribben gesoldeerd, Met afdichtring
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 389 |
Geschroefd, 1/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 4671065 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Askoppelingsschijf, 26 11 7 511 454
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Voor OE nummer | 26 11 7 511 454 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde
| Geïsoleerd | |
| Weerstand [Ohm] | 7 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Lengte [mm] | 210 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.0, open sensorconstructie
| Schroefdraadmaat | M16x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 22,5 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitdeksel |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 38,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 38,5 |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 164 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | A-3457GR |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 52 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | F8-5433A, AK-735424 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 164 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | A-3457GL |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 52 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | F8-5433A, AK-735424 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 164 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | A-3590GL |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 52 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | F8-5433A, AK-735425, AK-735424, AK-735420 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 154 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | A-3613GR |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 52 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | F8-5433A, AK-735004 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 154 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | A-3613GL |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 52 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | F8-5433A, AK-735004 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
G53HR, 11 31 8 618 318 S1, Met kettingspanner, Met draagrails
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 318 S1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
