×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "8 762"
818 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 8 762×
€ 18,07
€ 18,07
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,90
€ 10,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,90
€ 6,62
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,68
€ 7,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,89
€ 6,58
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,68
€ 17,68
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,68
€ 17,68
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,49
€ 20,19
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 4PK962
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 4PK962
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 962 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14,24 |
€ 14,17
€ 8,22
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 4PK964
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 4PK964
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 964 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14,24 |
€ 18,07
€ 18,07
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Herth+Buss Jakoparts J1320924
Filter insert
J1320924
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 290 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
€ 38,95
€ 11,69
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1333053
Pijpfilter, Benzine-injectie
J1333053
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 51,97
€ 15,08
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1338027
Filter insert
J1338027
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
€ 28,75
€ 9,49
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,54
€ 5,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,00
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Gates OAP7240
OAP7240
| Breedte [mm] | 37,5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 53,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
€ 54,20
€ 60,69
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Knecht LA 25
Stoffilter
LA 25
| Nettogewicht [g] | 91 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 52,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,3 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 515,0 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 32,0 |
€ 29,72
€ 14,86
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Monroe L16A02
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager
L16A02
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 36 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
€ 88,21
€ 28,23
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Monroe L16A06
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager
L16A06
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Gewicht [kg] | 0,980 |
€ 49,37
€ 32,59
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM05120
DRM05120
| Brutogewicht [g] | 2970 |
| Gewicht [g] | 1290 |
| Netdiepte [mm] | 28 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 331 |
€ 201,09
€ 201,09
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso K22PB
IK22, 101-000-003AA, Removable SAE, M14x1.25
K22PB
| Alternatief artikel | IK22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-003AA |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,69 |
€ 8,69
€ 7,82
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso K22TMR11
IK22, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
K22TMR11
| Alternatief artikel | IK22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 108,04
€ 90,75
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso PK22PR11
VK22, Solid SAE, M14x1.25
PK22PR11
| Alternatief artikel | VK22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 6762458 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
€ 28,65
€ 25,22
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso VK22
IK22FTT, 980795714E, Crimped SAE, M14x1.25
VK22
| Alternatief artikel | IK22FTT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 980795714E |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
€ 24,25
€ 21,34
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Gates 41560E
Electrisch, Met verbindingsstuk, Vlak
41560E
| Aantal nokken | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ThermalPro™ |
€ 140,11
€ 224,16
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Gates 41595E
Electrisch, Vlak, Male
41595E
| Aantal nokken | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ThermalPro™ |
€ 235,34
€ 101,20
Tijdelijk uitverkocht
Stang/Steun wielophanging Febi Bilstein 46000
Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang, met rubberladers
46000
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
€ 353,13
€ 155,38
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 48942
Zonder riemschijf
48942
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 449,37
€ 449,37
Tijdelijk uitverkocht
