Zoekresultaten "8 677"
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 36,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 27,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73,0 |
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 42,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 32,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,0 |
Doos, SAE, Met electro
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Doos, 5+1, Geventileerd, Met schroeven
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 33 |
| Verpakkingslengte [cm] | 33 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Type boring / aantal gaten | 5+1 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Gewicht [kg] | 17,88 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 73,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131003
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Zeeffilter, Met olieaftapschroef, Met schroeven
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 285,5 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Lengte [mm] | 486,5 |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, rechts
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
Koppelstang, M10x1,25
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25 |
Geperforeerd/interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 25,8 |
| Remschijftype | Geperforeerd/interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE - Xtra |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 27 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,60 |
| Nettogewicht [g] | 451 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 72,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 96,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 451 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,80 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 104,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
OLIEKOELER VOOR MOTOR 2.4D / D5 140x80x65
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Koppelstang, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 43,5 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 298 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,395 |
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Lengte [mm] | 99 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
