×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "8 656"
623 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 8 656×
Gloeibougie Valeo 345167
M18X1,5, M5
345167
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 87,9 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 15,72
€ 15,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345210
M12X1,25, M4
345210
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 14,46
€ 14,46
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 437503
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
437503
| Gewicht [kg] | 5,28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 337,38
€ 290,15
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 438092
L 55, NO, Draairichting met de klok mee
438092
| Gewicht [kg] | 3 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
€ 345,50
€ 269,49
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 439505
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
439505
| Gewicht [kg] | 5,484 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
€ 327,63
€ 265,38
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 439524
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
439524
| Gewicht [kg] | 5,46 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
€ 446,90
€ 384,33
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 455961
L 55, NO, Draairichting met de klok mee
455961
| Gewicht [kg] | 3 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 191,37
€ 135,87
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Valeo 585324
Filter insert, Met voorfilter
585324
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
€ 13,92
€ 10,16
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Valeo 803876
21,14
803876
| Binnendiameter [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 21,14 |
| Nieuw onderdeel |
€ 48,09
€ 48,09
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 4290
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
4290
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
€ 24,44
€ 17,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 4479
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
4479
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
€ 23,23
€ 16,49
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,02
€ 26,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180042
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180042
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 19,76
€ 7,11
Tijdelijk uitverkocht
Ontluchtingsklep Hitachi 2509345
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
2509345
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
€ 388,57
€ 334,17
Tijdelijk uitverkocht
