Zoekresultaten "8 545"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 62 38 927
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 62 38 927 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Aluminium, met rubberladers
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 55 93 2512 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm, Buitenspiegel verstelling, Zijraampje
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 30, 10 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Buitenspiegel verstelling, Zijraampje, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ventilator, motorkoeler, Extra waterpomp, Terminal 61, Dakluik, Waterpomp tandwielspeling, Terminal 50, Verwarmde buitenspiegel, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Aanhangerremlicht, Raamopener, Centrale vergrendeling, Standkachel, Airconditioning, Daglicht, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, Stoelverwarming, Claxons, Tankdeksel, Werkkontakt, Elektrische voorverwarmer |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm, Verwarmd achterruit
| Kleur | Groen |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Verwarmd achterruit, Accu hoofdschakelaar, Elektrische voorverwarmer, Interieurventilator, Koplampsysteem, Waterpomp tandwielspeling, Extra waterpomp, Klem 30, Werkkontakt, Stoelverwarming, Klem 15, Beveiliging X-contact, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 99 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
G53HR, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde, Met schroef
| Hoogte [mm] | 36,8 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal tanden | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Met schroef
| Hoogte [mm] | 36,5 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal tanden | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HP, G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | G53HP, G53HR |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, 11 31 8 618 318 S8, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 318 S8 |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, 11 31 8 618 317 S6, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 317 S6 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen), ACM (Polyacryl-Rubber), bruin
| Breedte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen), ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Links, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 20 94 8642 |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, rechts, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 20 94 8638 |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, G53HS-7, 11 31 8 570 649 S1, Bovenaan
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7 |
| Voor OE nummer | 11 31 8 570 649 S1 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Polyester, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1538 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 645 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
