×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "116 280 001"
50 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 116 280 001×
Lambda-sonde Valeo 368072
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
368072
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 137,88
€ 96,52
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP-U
W20TT, 09482-00392, Removable SAE, M14x1.25
W20EP-U
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00392 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,33
€ 2,49
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EX-U
W20TT, 90919-01083, Removable SAE, M14x1.25
W20EX-U
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01083 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,10
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel FTE 9250384
Midden, Trommelrem
9250384
| Gewicht [kg] | 1,38 |
| Inbouwplaats | Midden |
| Remtype | Trommelrem |
€ 68,06
€ 62,62
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel FTE FBS10093
1546/1436 1463/1356, Trommelrem
FBS10093
| Lengte 1/2 [mm] | 1546/1436 1463/1356 |
| Remtype | Trommelrem |
€ 105,17
€ 94,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,75
€ 25,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 103150
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
103150
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 108,25
€ 108,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 26172
M18 x 1,5, Verwarmd
26172
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 111,08
€ 59,98
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP-U11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP-U11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 3,27
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,07
€ 3,65
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Original Imperium 37960
Achteras rechts, Achteras links, 5Q0511351C
37960
| Gewicht [g] | 135 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 5Q0511351C |
| Dikte [mm] | 133 |
€ 22,55
€ 8,57
Tijdelijk uitverkocht
€ 187,84
€ 58,23
Tijdelijk uitverkocht
€ 181,86
€ 76,39
Tijdelijk uitverkocht
€ 144,78
€ 73,83
Tijdelijk uitverkocht
€ 174,59
€ 68,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 104202
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
104202
| Gewicht [kg] | 0,098 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 520 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 108,42
€ 108,42
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
