Zoekresultaten "115 701 001"
Ø 3,0 mm, Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers)
| Nettogewicht [kg] | 2,68 |
| Kabel-ID | Ø 3,0 mm |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | 2147138 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ø 3,0 mm, Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers)
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Kabel-ID | Ø 3,0 mm |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | 2147137 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2015/1648, Schijfremmen
| Lengte 1/2 [mm] | 2015/1648 |
| Remtype | Schijfremmen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Achter, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, met hydrolager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 177728 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178119 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178118 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M10x1,5
| Min. lengte [mm] | 922 |
| Artikelnummer paar | 180786 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 88,9 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82,3 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), LUCAS
| Voor kabel-Ø [mm] | 3 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | LUCAS |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | 342820 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), LUCAS
| Voor kabel-Ø [mm] | 6 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 13,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | LUCAS |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 294 |
| Artikelnummer paar | 342824 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 686 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 253 |
| Uitwerpkracht [N] | 710 |
| Behuizing diameter [mm] | 28 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | JTC1659 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras links, Onder, Achter
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder, Achter |
| Conusafmeting [mm] | 16,8 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 37251 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met schakeleenheid, Verdelerspoel, Klikaansluiting
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schakeleenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Verdelerspoel |
| Monteerwijze | Klikaansluiting |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 2,476 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | 9290692 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 2,665 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | 9290714 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 2,63 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | 9290713 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal gaten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 120 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel, TRW, Gietijzer
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN173E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel, TRW, Gietijzer
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN172E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
Vuistzadel, TRW, Gietijzer, BHN187E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN187E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel, TRW, Gietijzer
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN186E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
Massief, E1 90R-02 C0190/0525, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 16 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0190/0525 |
| Hoogte [mm] | 40,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,3 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 384 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 86,0 |
| Hoogte [mm] | 117,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld, Met filter
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,2 |
| Netlengte [mm] | 131 |
| Netbreedte [mm] | 94 |
| Netdiepte [mm] | 70 |
| Ribbenaantal | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
