Zoekresultaten "115 469 001"
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 54 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 28,5 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal tanden | 36 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 150 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3M5T11000DC, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 3M5T11000DC |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met schroef
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal tanden | 36 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S4, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S4 |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Z46, Z46VC, Gesloten ketting, Tandketting
| Distributiekettingdimensie | Z46, Z46VC |
| Aantal schakels | 86, 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
03C 109 158 A S8, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S6, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S9, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Buiten
| Basis materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Inbouwplaats | Buiten |
V-riem/Poly V-riem, Aluminium, Kunststof, Incl. spanrol
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Breedte [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sleuf, Met zekering |
Simplex, 18 / 18
| Aantal schakels | 54, 130 |
| Kettingtype | Simplex |
| Vertanding | 18 / 18 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1100 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
R 39, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,53 |
| Positie / graad | R 39 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
R 39, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,53 |
| Positie / graad | R 39 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
L 38,5, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,92 |
| Positie / graad | L 38,5 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,1 |
| Hoogte 1 [mm] | 26,2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75,0 |
Z46, Z46VC, Gesloten ketting, Tandketting
| Distributiekettingdimensie | Z46, Z46VC |
| Aantal schakels | 86, 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
