Zoekresultaten "113 376 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 145 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
Overstroomklep, niet voor omgebouwde voertuigen, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF
| Nettogewicht [g] | 993 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Voertuiguitvoering 2 | Niet voor omgebouwde voertuigen |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 109,5 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 48,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 26,5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,0 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 27 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,408 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 51,2 |
Achter, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 75 |
| Gewicht [g] | 370 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 895 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 945 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Vooras, 0190 5273, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 4079 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 0190 5273 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
5 0005 4867, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1356 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Voor OE nummer | 5 0005 4867 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Onder, Achter, Vooras, 2E0407523A
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 2E0407523A |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Artikelnummer paar | 2256055 |
| Gewicht [kg] | 0,389 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 14,3 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
| Gewicht [kg] | 0,84 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
Achter, Ovaal
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Kunststof, Met sensor, Met kap
| Inhoud [liter] | 11 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor, Met kap |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Wit, Met kap, Zonder sensor
| Kleur | Wit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Zonder sensor |
Wit, Met kap, Zonder sensor
| Inhoud [liter] | 11,5 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Zonder sensor |
| Lengte [mm] | 477 |
| Breedte [mm] | 174 |
| Hoogte [mm] | 147 |
06E905376A, groen
| Voor OE nummer | 06E905376A |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Groen |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
| Diepte [mm] | 155 |
| Inhoud [liter] | 10,5 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Hoogte [mm] | 155 |
M46, PU (Polypropyleen)
| Schroefdraadmaat | M46 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inhoud [liter] | 11,5 |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Buitendiameter [mm] | 53,5 |
| Lengte [mm] | 477 |
