Zoekresultaten "113 195 001"
Elektrisch, Met houder
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met houder, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Russtroom [mA] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Met achterruitwisfunctie, Met wis-was functie, Met radiocontrolle functie
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met achterruitwisfunctie, Met wis-was functie, Met radiocontrolle functie, Met wis-was functie achterruit, Met boardcomputer functie, Met ruitenwisserintervalfunctie |
V-riem/Poly V-riem, Aluminium, Staal, Dynamo
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Materiaal looprollen | Staal |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 76,6 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sleuf, Met zekering |
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Met houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
R 56, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,04 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
430708A2, GENUINE, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met boardcomputer functie
| Alternatief artikel | 430708A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met boardcomputer functie, Met radiocontrolle functie, Met wis-was functie achterruit |
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 89,1 |
| Hoogte 1 [mm] | 27,5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76,0 |
| Aantal tanden | 80 |
| Lengte [mm] | 762 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aantal looprollen | 2 |
Met houder, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
Motorruimte, Centrale elektriciteit
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
M 10, Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,1 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 105 |
| Bevestigingshoek [graden] | 56,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Nettogewicht [g] | 3870 |
06E903133Q, Dynamo
| Voor OE nummer | 06E903133Q |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Met boardcomputer functie, Met radiocontrolle functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Met boardcomputer functie, Met radiocontrolle functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met achterruitwisfunctie |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
