Zoekresultaten "113 190 001"
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
ATE, E1 90R 01025/450, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E1 90R 01025/450 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R 01107/458, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 145 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 62,5 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01107/458 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, E9 90R - 01107/2805, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 148 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 60,4 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Controleteken | E9 90R - 01107/2805 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
ATE, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
ATE, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Aluminium, Kunststof, Persluchtcompressor
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Aangedreven aggregaten | Persluchtcompressor |
| Breedte [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sleuf, Met zekering |
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Gewicht [kg] | 1,023 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20922 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20011 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20011 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 0451203201 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,5 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 895 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 945 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Vooras, 0190 5273, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 4079 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 0190 5273 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
5 0005 4867, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1356 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Voor OE nummer | 5 0005 4867 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
