Zoekresultaten "111 738 001"
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
R 30, 30H, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,77 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30H |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
R 30, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,55 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Transistorontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 1 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
R 30, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,69 |
| Positie / graad | R 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,798 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Nieuw onderdeel |
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,824 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
R 30, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,08 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Driehoeksdraagarm, L11J02
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | L11J02 |
MA5455219, blauw, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | MA5455219 |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Achter, Ovaal
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M5, Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,50 |
| Schroefdraadmaat | M5 |
| Lengte [mm] | 231,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
Re 30
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Re 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Re 30, 30 (M8)
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
M10, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, re 30
| Totale lengte [mm] | 228 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Re 30 |
Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd |
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet, Met schroef, M16x1.5x72
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 98 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5x72 |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
