×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 636 001"
43 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 636 001×
Bougie Denso W20TT
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20TT
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
€ 9,03
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22TT
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W22TT
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
€ 6,27
€ 5,77
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W24EPR-U
IW24, Removable SAE, M14x1.25
W24EPR-U
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500024 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,67
€ 3,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,87
€ 17,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,50
€ 39,37
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W24EP-U
IW24, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W24EP-U
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,71
€ 2,42
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 33804
Vooras, Versnellingsbak zijde, 8N0498201D, Rubber
33804
| Gewicht [g] | 255 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Voor OE nummer | 8N0498201D |
| Lengte [mm] | 85 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
€ 55,26
€ 12,16
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37469
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8N0498201D, Rubber
37469
| Gewicht [g] | 125 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Voor OE nummer | 8N0498201D |
| Lengte [mm] | 85 |
| Materiaal | Rubber |
€ 29,52
€ 6,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,66
€ 22,66
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
