×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 633 001"
Zoek: 111 633 001×
Lambda-sonde Meat Doria 81554E
Verwarmd, OE EQUIVALENT
81554E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 0258005291 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 68,87
€ 68,87
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 30609
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
30609
| Gewicht [g] | 239 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
€ 48,40
€ 11,62
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 30703
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber
30703
| Gewicht [g] | 106 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Rubber |
€ 22,66
€ 4,76
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Sasic 1906152
Versnellingsbak zijde, Vooras
1906152
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Voor OE nummer | 701498201 |
€ 16,09
€ 13,20
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 12,50
€ 12,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460913
Onverwarmd
J1460913
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 102,44
€ 35,85
Tijdelijk uitverkocht
Relais achterruitverwarming Vemo V30-71-0036
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
V30-71-0036
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
€ 6,87
€ 10,03
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613197
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
75613197
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 26,28
€ 5,78
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613211
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
75613211
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 11,91
€ 2,98
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 944280117410
Re 45
944280117410
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
€ 196,87
€ 196,87
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 96727
Sprongsonde, Verwarmd
96727
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 99,39
€ 71,56
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Spidan 23176
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), met vet, Met moer, M20x1.5
23176
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
€ 37,80
€ 16,25
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bv Psh 570.005.093.000
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
570.005.093.000
| Rondsel-startpositie [mm] | 10,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 506,41
€ 162,06
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613121
4 x 6,3 mm, Met verbindingsplaat, Platte stekker, Sluiter
75613121
| Diepte [mm] | 27,8 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,7 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Type stekker | Platte stekker |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
€ 20,74
€ 8,30
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355065
Verwarmd
466016355065
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 6 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 125,68
€ 46,50
Tijdelijk uitverkocht
Relais Febi Bilstein 45399
45399
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
€ 18,66
€ 11,39
Tijdelijk uitverkocht
€ 119,34
€ 87,12
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
