Zoekresultaten "111 468 001"
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
2 jaar garantie, Opschroeffilter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 162 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Voor v-snaarschijf, Zonder behuizing
| Riemschijven | Voor v-snaarschijf |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Let op technische data |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Mechanisch, 210107370R
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 210107370R |
Stuurbekrachtigingspomp, Airco compressor, Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp, Airco compressor, Dynamo |
| Lengte [mm] | 1660 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 1 |
| Aantal riemen | 1 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1642 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1605 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1605 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1660 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Airco compressor, Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor, Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo |
| Lengte [mm] | 1750 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Airco compressor, Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor, Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo |
| Lengte [mm] | 1795 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1660 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 1 |
| Aantal riemen | 1 |
Vooras, Voor, rechts, Links
| Gewicht [g] | 287 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links |
M 8, Kopergecoat
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Kwaliteitsgraad | 8 |
| Oppervlakte | Kopergecoat, Gegalvaniseerd |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Zonder band, zelfborgende moer |
Voor, Rubber, 171411314A
| Gewicht [g] | 23 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 171411314A |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
Onder, Voor, Vooras, 7H0407183
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 7H0407183 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Artikelnummer paar | 2256120 |
Vooras
| Totale lengte [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 52,2 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
