Zoekresultaten "111 417 002"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrale elektriciteit, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 112 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Vooras, Achteras, PU (Polyurethaan)
| Aantal onderdelen (-delig) | 32 |
| Gewicht [kg] | 4,12 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Onder, PU (Polyurethaan), Met vetkap
| Gewicht [kg] | 0,047 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts, Onder |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PU (Polyurethaan), Met vetkap, rood
| Gewicht [kg] | 0,047 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met afdichtring, D-vorm
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-5 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Afvoerzijde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,1 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Met houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M12X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 32 |
| Openingstemperatuur | 102 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Druk (Pa) van | 11000 |
| Druk (Pa) tot | 254000 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324099 |
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
