Zoekresultaten "1090"
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12761-54G00 S1, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 12761-54G00 S1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 162 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,350 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
1" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 1235 |
| Artikelnummer paar | 108967 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan schakelstang, Bij lagerbok, voor voertuigen met versnellingsbak
| Inbouwplaats | Aan schakelstang, Bij lagerbok |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Van oliekoeler naar waterpomp, Van waterslang naar oliekoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterpomp, Van waterslang naar oliekoeler |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Melkwit, Bij lagerbok, Aan schakelstang, voor voertuigen met versnellingsbak
| Kleur | Melkwit |
| Inbouwplaats | Bij lagerbok, Aan schakelstang |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, BSG 30-970-008, Links voor
| Kleur | Zwart |
| Componentennummer | BSG 30-970-008 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 108 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling
| Diameter [mm] | 300 |
| Koppeling | Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling, Met druklager
| Diameter [mm] | 300 |
| Koppeling | Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Metaallagen pakking
| Materiaal | Metaal |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 53 |
| Gewicht [kg] | 1,84 |
| Lengte [mm] | 1090 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 65 |
| Gewicht [kg] | 3,7 |
| Lengte [mm] | 1520 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
