Zoekresultaten "8 618"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 950 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 865 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 741 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 334 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 354 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 338 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 338 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-F (Plug 111), Met vrijlooppully, Incl. vacuumpomp
| Dikte 1 [mm] | 13 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-F (Plug 111) |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte 1 [mm] | 36 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Lengte 3 [mm] | 66 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Incl. vacuumpomp
| Nettogewicht [kg] | 6,94 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0111 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | L-F, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | L-W PLUG 21, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 338 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Hoekig
| Lengte [mm] | 338 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Hoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
