Zoekresultaten "8 551"
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 256 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 725 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 358 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 11,4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 9,8 |
| Buitendiameter [mm] | 13,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spark Spring, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Lengte incl. stekker [cm] | 18 |
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Spring, Kontaktfeder, Met eintrap, Incl. bougiestekker
| Aansluittechniek | Spring, Kontaktfeder |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Met eintrap, Incl. bougiestekker |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Zak
| Gewicht [kg] | 0,006 |
| Breedte [mm] | 7,5 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
