Zoekresultaten "8 538"
M14 x 1,5, met synthetisch vet
| Lengte [mm] | 75 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met spandemper, spanrol, VKN 1000
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 29,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1000 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 191 |
| Lengte [mm] | 1528 |
| Breedte [mm] | 32 |
Filter insert
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 282 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Diameter [mm] | 130 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Dynamo-uitvoering | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 90 |
Aansluituitvoering conform DIN
| Doorsnede [mm²] | 7 |
| Bougiekabel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Lengte 1 [mm] | 315 |
| Lengte 2 [mm] | 355 |
| Lengte 3 [mm] | 495 |
| Lengte 4 [mm] | 525 |
Zilver, OE Performance, Achter, Manueel
| Gewicht [g] | 864 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Achter |
| Werkwijze | Manueel |
Voor v-snaarschijf
| Riemschijven | Voor v-snaarschijf |
| Let op technische data |
Voor v-snaarschijf
| Riemschijven | Voor v-snaarschijf |
| Let op technische data |
Voor v-snaarschijf
| Riemschijven | Voor v-snaarschijf |
| Let op technische data |
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,38 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
Draairichting met de klok mee, L 90, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,96 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | L / DFM / B+(M8) |
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 159 |
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 169 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 231 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 231 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 231 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met dubbelriemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf, Met dubbelriemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 232,5 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met dubbelriemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | Met riemschijf, Met dubbelriemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 232,5 |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
M12x1,25, M5/3 Nm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5/3 Nm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
V-riemschijf, li 90
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
Bosch, Generatorregelaar negatief regelend
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
Bosch, Generatorregelaar negatief regelend
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
Generatorregelaar negatief regelend
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk (Pa) tot | 107000 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30,7 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30,7 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 3 + 1 x 21 (8x21) |
