Zoekresultaten "8 250"
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 1 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel/zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Geel/zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Hoogte 1 [mm] | 59,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,3 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 123,8 |
| Breedte 2 [mm] | 123,1 |
| Dikte 1 [mm] | 17,3 |
| Dikte 2 [mm] | 17,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BREMBO
| Hoogte 1 [mm] | 88,4 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BREMBO |
| Breedte 1 [mm] | 73,6 |
| Dikte 1 [mm] | 17,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Beige, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Behuizingskleur | Beige |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0001 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Blauw getint |
| Artikelnummer paar | 6152849 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Vlak, Blauw getint, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Vlak, Blauw getint, Te verwarmen |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6432844 |
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,60 |
| Nettogewicht [g] | 101 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 140,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M16x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,30 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,7 |
| Hoogte [mm] | 108,0 |
| Schroefdraad ingang | M16x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M12x1,5, M14x1,5
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Nettogewicht [g] | 331 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 152,0 |
| Schroefdraad ingang | M12x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 38,50 |
| Nettogewicht [g] | 236 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,8 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 381,0 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 57,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Lengte 1 [mm] | 381,0 |
| Breedte 1 [mm] | 115,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 194 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,5 |
| Diameter 2 [mm] | 62,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 544 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,4 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-1B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 338 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 79,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-1B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Duelpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
