Zoekresultaten "8 220"
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 60,4 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 62,5 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Onder, Achteras links en rechts, Voeringsstang, Plaatstaal
| Gewicht [kg] | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Componentennummer | BSG 30-700-210 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Automatische versnellingsbak, Met droger
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 607 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 582 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7SBU16
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 171 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Opschroeffilter, Met pakking, M36x1.5, M20x1.5
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 89,5 |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 98 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 x 1,5 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Onverwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 445 |
| Aantal leidingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Links voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 3111137300 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Aantal [l/h] | 90 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 170429F500, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 170429F500 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 95 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 100 |
