Zoekresultaten "8 166"
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 121 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 95 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 95 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9,10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 95 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 GH-7 DTUR |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 327 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO, E9 90R 01708/015, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 109,6 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 42,5 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Controleteken | E9 90R 01708/015 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 5,46 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onverwarmd
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
23670-59037, DENSO, TOYOTA, elektrisch bediend
| Brutogewicht [g] | 930 |
| Gewicht [g] | 730 |
| Voor OE nummer | 23670-59037 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Voor fabrikant | TOYOTA |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 7,5 |
| Buitendiameter [mm] | 14,6 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gemoffeld, Wielzijde, Vooras, Constante snelheid askoppeling
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 141 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 24 |
| Diameter o-ring [mm] | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met spandemper, spanrol
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 150 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Optioneel | |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 7,52 |
| Buitendiameter [mm] | 14,58 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
