Zoekresultaten "8 154"
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 119,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 38,50 |
| Nettogewicht [g] | 220 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,1 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 374,5 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 54 |
| Lengte 1 [mm] | 374,5 |
| Breedte 1 [mm] | 144,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 214 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,9 |
| Diameter 2 [mm] | 61,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 194 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,5 |
| Diameter 2 [mm] | 62,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 216 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,8 |
| Diameter 2 [mm] | 62,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Let op de serviceinformatie |
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BEHR, Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie, OE BOSCH
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Elektrische regeling | |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 517 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55199579 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7 |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal portieren | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, BSG 65-130-002
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Componentennummer | BSG 65-130-002 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 49 |
| Lengte [mm] | 127 |
| Druk (bar) | 1 |
| Aantal [l/h] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 74 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, CAV
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor fabrikant | CAV |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Female, D-vorm, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 140 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Vermogen [W] | 354 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 58 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 63,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
