Zoekresultaten "8 094"
G53HP, G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HP, G53HR |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | ADK85501 |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 100 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 46 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 845 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 80 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 88 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Blauw, Met toebehoren, Gesloten ketting, Simplex
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, BSG 60-135-042
| Lengte [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Componentennummer | BSG 60-135-042 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 204 |
| Breedte [mm] | 256 |
| Hoogte [mm] | 50,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 131 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal rollen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bosch
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte 1 [mm] | 45 |
| Hoogte 2 [mm] | 47 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bosch |
| Breedte 1 [mm] | 123 |
| Breedte 2 [mm] | 123 |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Stroomsterkte tot [A] | 6 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 52 |
| Druk (bar) | 3 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Druk (Psi) | 43,5 |
| Totale lengte [mm] | 160 |
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,80 |
| Nettogewicht [g] | 111 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,7 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 139,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 34 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 34 |
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 24,5 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Diameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 63,8 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 63,8 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 56 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Hoogte 1 [mm] | 96 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 22, 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 65 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,6 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21544, 21543, 21467 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
