Zoekresultaten "8 057"
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-8 DTURX0 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-6 KQU |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 LDUR4 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-8 KQU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 LDUOX4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, Recht, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 2 [mm] | 24 |
| Lengte 1 [mm] | 74 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Recht, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 1 [mm] | 74 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 17,9 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 5 |
Primair filter
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Primair filter
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 549 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met pakkingen, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met pakkingen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 116, 110, 106, 58 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal kettingen | 4 |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met pakkingen
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 26,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20,1 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 5SL12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde, M18x1.5
| Geleidingswaarde | 6 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 546 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsplaat
| Diameter [mm] | 210 |
| Aantal tanden | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driedelig, 15.8x18.8, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 15.8x18.8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 200 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 295 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 51 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M14, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Conusafmeting [mm] | 16,05 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Conusafmeting [mm] | 16,05 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4, M10x1.25
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 132 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
