Zoekresultaten "8 053"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Filter insert, Zonder voorfilter
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 242 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder voorfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Buisdiameter [mm] | 9,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Hoogte [mm] | 204 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 2,94 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
011 542 61 17, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 450 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 011 542 61 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Mechanisch, Met electro, Zonder kabel
| Materiaal | Aluminium |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro, Zonder kabel, Zonder onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Met sensor |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 256 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Electrisch, Met pakkingen, Ovaal
| Materiaal | Aluminium |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,42 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 296 |
| Kabellengte [mm] | 296 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal leidingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 84 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
M10x1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 0,35 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, Diesel
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 255,6 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Buitendiameter [mm] | 54,6 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 445 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Diameter [mm] | 90,5 |
| Aanvullende informatie | FIBERMAX |
